Hrál jsem ruletu

Otázka, jak porazit ruletu je pro mě už skoro životní téma. Je to téma, o kterém se nemám příliš moc s kým dělit. Je to téma, kterému jsem doposud věnoval 6 let. Někdo holt píše o drogách, někdo o ruletě. 

Nejhorší dotaz: Co děláš ve volném čase/ co jste dělal při studiu?

Až na pár lidí, kteří to vědí, jsem musel vždy trochu zalhat. Když už jsem byl upřímnější, tak jsem říkal, že hraju pokr. Když jsem nechtěl říct nic, tak moje odpověď byla, že se vzdělávám v „onlinu“.

Je ruleta hazard?

Ruleta je samozřejmě hazardní hra. Stejně jako kostky, výherní hrací automaty, sportovní sázky a některé jako pokr, ikdyž zde je to spornější… Zajdemeli do extrémů, za mírnější hazardní hru se dá považovat téměř jakýkoli sport, který obsahuje jistý element náhody. Např. jsou to sporty, kde hraje hlavní roli vítr.

Dobře, jaksi ze zkušeností chápeme, že zrovna je víc rizikovější než golf. Taky jaksi správně tušíme, že jde jen o štěstí. Ano, i tak se dá skutečně hrát. Hrát na štěstí je vlastně pro 99,9% lidí ta nejjistější cesta, jak vyhrát. Pak už jen být psychicky silný a neprohrát to.

Jsem hráč

Jsou hráči a nehráči. Nehráči u hry používají rozum, zatímco hráči, kterých je 99% u toho nemyslí. Hru berou jako zábavu, adrenalin, a pokud neprohrávají své výplaty, je to relativně v pořádku.

Rozdíl mezi systémem a postupem

Systém – Jakýkoli ruletní systém, který najdete na internetu. Jde o hru, jenž má stále stejná pravidla. Nepřemýšlí se u ní. Vlastně si říkám, že rozdíl mezi systémem a postupem je právě v tom uvažování u hry. Při „postupu“ počítám s tím, že má přijít nějaká stopka, že mám tehdy a tehdy ubrat žetony, přestat v nějaké fázi hry úplně hrát, uvědomit si, že se něco děje zlého a přizpůsobit se tomu, apod…

Za celou dobu mi nikdy žádný „systém“, kterých je na internetu plno nevydělal a nezafunguje ani Tobě.

Einstein taky nemohl vědět všechno…

U „postupů“ je to jiná… Jako jeden z mála skutečně vím, že ruletu lze dlouhodobě porazit. Pochopí to jen ten, kdo se tomu roky věnuje. Ti ostatní tomu nikdy neuvěří. A dokonce ani Einstein, který tomu určitě nevěnoval příliš času….

„V ruletě nemůžete nikdy vyhrát, leda byste ukradli peníze přímo ze stolu,“ Albert Einstein, fyzik

Jak porazit ruletu? 4 funkční postupy – stručně

 • Hrát logicky – rozebrat si ruletu do nejmenšího detailu a každičký problém nějak vyřešit. V podstatě si vemte postup a ten vylaďujte tak dlouho, dokud je třeba. Zkoušejte všechno.
 • Hrát na opakující se série – je prakticky stroj a má v sobě zakomponované prvky, které se po čase opakují – moje oblíbené. Tady je umění trpělivě (nejdůležitější vlastnost hráče) vyčkávat na naši sérii. Když přijde, je třeba z ní vytěžit maximum.
 • Hrát na krátkodobou statistiku – S tím nemám zkušenost vůbec
 • Hrát na „utlučení“ kapitálem – Mít dostatečně velký kapitál (aspoň 10 000 žetonů), vhodný postup a MOŽNÁ to půjde, ale za ten risk to nestojí.

To ale není všechno, je třeba přičíst onu psychiku, únavu, vědět, kdy přestat, kdy hrát, jak hrát, proč hrát a spoustu dalších věcí. Všechno potřebné Vám zabere měsíce, roky (pokud jste začátečník) neustálého hraní, a sbírání zkušeností.

5,8,11,17,13,19,28,31: Můj příběh

Hrát ruletu jsem začínal téměř jako každý jiný. Našel jsem nějaký systém a hrál. Následně jsem dokonce našel nějakou FB skupinu sdružující hráče rulety (téměř 1000 uživatelů!!), kde vlastník skupiny prodával svůj „systém“, nicméně se samozřejmě ukázalo, že nefunguje. Pak jsem přešel na svoje vlastní hry, většinou jsem si vytvářel vlastní postupy a hrál tak, jak jsem uznal za vhodné.

Občas se zadařilo, když jsem hrál vyloženě na intuici, občas zase ne.. a takhle to šlo pěkně dlouho. Podařily se mi zdařilé kousky jako nahrát téměř stonásobek, ale to jsem začínal s pár Kč.

Poznejte šachy

V tomto období jsem se na doporučení jednoho úspěšného hráče začal věnovat šachům a díky nim se naučil nedělat příliš rychlé reakce, víc se naučil soustředit, být trpělivější a možná i přemýšlivější. Šachy jsou prostě skvělá hra -> Chessfriends.com

„Život je jako na horské dráze.“

Stejně jako v životě nebo při investování se naskytnou větší výkyvy. Přijel jsem z pobytu z Londýna, kde jsem si pár korun vydělal a tudíž se nebál je vložit do hry.

Po asi měsíci se mi nějakým způsobem – štěstím – podařilo nahrát 20ti násobek vkladu, téměř půl milionu Kč. Nejhorší bylo, že jsem ještě nebyl moc zkušený a nevěděl jsem vlastně, JAK mám hrát, ale přesto jsem hrát dál chtěl. Chtěl jsem milión.

Chtěl jsem auto, ale i peníze rozdávat

Chtěl jsem si koupit auto, jezdit na výlety, wellnessy, apod. Nevím, asi by toto měla v plánu většina z Vás, kdyby jste měli najednou dost peněz.

Ale měl jsem i jiné úmysly. Mám rád, když se lidi smějou. Nechybělo moc a rozdával bych na ulici každému stovku, kdo se zrovna smál. Vážně to bylo v plánu…

Vytoužený milion, kterého jsem chtěl dosáhnout z toho nebyl, ale spíš jsem skoro o všechno přišel – za pouhé dva dny.

Přítelkyni, která o tom věděla, jsem o prohře neřekl, proto jsem potřeboval opět získat nějaké peníze. Rozhodl jsem se, že si vyberu stavebko. Můj plán naštěstí překazilo zjištění, že stavebko není až tak moje, ale na jméno rodičů a ti samozřejmě s výběrem nesouhlasili. A je to dobře. Zachráněno pár tisíc.

Peníze razantně mění způsob myšlení – i v podnikání

Víte-li, že ty peníze prostě máte a budete je mít Vám najednou přepne mozek na jinou kolej. Dodnes jste propočítávali, jestli si můžete koupit další pivo, zmrzku v mekáči, steak, oblíbený drink. Dneškem konče to neřešíte a koupíte si to, co chcete.

Ale nejde jen o tohle. Dostáváte ještě více nápadů, v čem podnikat, jste více kreativní, volní. Tvoříte, co Vás napadne, protože to najednou jde. jsou na to zdroje.

 

Jak vyhrát milion na ruletě?

Nahrát hodně můžete jedině tak, když vsadíte velkou částku (např 5000Euro) a hrajete 5x 1000 Euro jen na číslo. Máte-li štěstí, vyhrajete cca milion Kč. Otázka ale je – máte k dispozici 5000 Euro, které byste takto mohli obětovat?

Jak jinak ten milion nahrát? Od 100Euro? To by bylo na dlouhou trať. Každý den nahrajete z té stovky třeba jen dalších 100E = 3000Kč. Na milion byste museli hrát delší dobu = dlouhodobé hraní = neúspěch.

„Proč chce každý vydělávat na ruletě?“ Proč ne jistější cestou?

Jak porazit ruletu

Jak porazit ruletu

Nejenom, že je těžké najít postup, který funguje, ale musíte taky brát v potaz, že Vám bude házet klacky pod nohy – Od extrémních sérií čísel, limitů na sázky, náhodných restartů v průběhu hry, až po zrušení Vašeho hráčského účtu v případě kontinuálních větších výběrů. Plus zde patří i potíže při výběrech – emailování s podporou casina nebo bankou. To jsem spíš vyjmenoval tzv. podrazy rulety. Sama o sobě je však ruleta geniální – je to nejnáročnější hlavolam na světě.

Nemáme nikdy dost

Dejme tomu, že se na ten milion se štěstím dostanete, bude ale ten milion stačit? Když jsem dokázal toto, tak pojedu přece dál, no ne? A o tom to je. Člověk chce od přírody víc a víc a ten kdo to takhle pociťuje, může skončit dříve nebo později na nule.

Doufám, že jsem Vám alespoň trochu pootevřel oči do světa rulety a jak ji porazit. Já to bral jako výzvu. 

Dnes hraji už jen rekreačně. Postupy mi vydrží několik týdnů a zatím jsem nezkusil někoho učit. Nejsem si jistý, jestli by to vůbec šlo.


Zajímá Tě ruleta a chceš ji porazit? Pamatuj, že ruleta je o štěstí. Peníze, které máš, investuj raději jinde. Veškeré systémy nefungují… Chceš si přesto zahrát? Napiš mi sem dolů – nebudu Tě odrazovat – můžu poradit.

 
Myšlenky dne

Jakub

Marketing. Affiliate. Kreativita. Případové studie. Lidská produktivita. Osobní rozvoj. Plánování. Experimenty na lidech.
Jakub
Myšlenky dne

Latest posts by Jakub (see all)

6 komentářů u „Hrál jsem ruletu

   1. Martin

    podobně, co blokli většinu sázkovek, tak ruletu nehraji, sázím na sport,ale prostě to není ono

 1. Libor

  Ahoj, v podstatě s tebou sohlasím. Kdo tomu neobětuje opravdu spousty a spousty času, tak si nemůže udělat svůj vlastní názor, či obrázek. Ten, kdo nemá odehráno spousty měsíců a roků, tak pouze přejímá obecné klišé…a to buď, že na ruletě vyhrávat z dlouhodobého hlediska lze, případně nelze. Ale je to jen zprostředkované. Přirovnal bych to k parlamentním volbám, kdy se rozhodujeme pro volbu jedné politické strany a nemáme skoro žádné konkrétní znalosti jejich programu nebo dokonce osobnostních kvalit jejich kandidátů.
  Jen ten, kdo ruletě obětoval několik let života může hovořit z vlastních zkušeností a může si dovolit říci, co lze a co nelze.
  Doporučil bych zajímavé čtení: http://www.ruletabezobalu.cz
  Je to spíše pro lidi, kteří již něco ví a znají. Je to k prohloubení již nabytého vědění.

 2. Martin

  Čau ruletu se snažím porazit už nakej rok,ale furt se mi nedaří je to složitej stroj. Furt se snažím vymyslet svůj systém co by jí porazil ale pak člověka dožene progrese.Nevíte někdo jak ji porazit.

 3. Zdenda

  Ahoj, ruletu hrají cca 3 roky zpočátku se nedařilo, ale postupem času jsem si udělal limit přes který ZÁSADNĚ NEJDU vyhrávám 75kč denně a daří se. Máš pravdu, že lidi chtějí stále víc a víc a na tenhle nešvar vždy dojedou mám to ze svých zkušeností. přes denní limit se nepodívám protočím třeba jeno2-3 spiny a jdu od toho. Na závěr bych chtěl říci, že na ruletě se dlouho době nedá vyhrát vždy tě dostane a proto opatrně, limity jsou velice důležité umět včas skončit . Ještě malou poznámku po dlouhodobém zkoumání protočení cca vím, kdy je pravděpodobnost sázka na ruletu abych měl jistotu cca80%, zdravím .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *