Online marketingová poradna

Byl jsem Specialista marketingu v malé IT firmě

Marketing je moje hobby. Za celou dobu jsem poznal, že postup tvorby marketingu v IT je stejný jako všude jinde. Poznal jsem taky, že celý marketing je už objevený. Je málo věcí, které ještě nebyly řečeny/ řešeny. Marketing je již předem napsaný a jen malé procento je kreativa. Proč to píšu?

Málo firem si tohle uvědomuje.

Je spousta malých podniků nebo živnostníků, kteří slovo „marketing“ ještě ani nevyslovili. Po otevření prohlížeče zadávají „jak více prodávat“ místo, aby si sedli a zamysleli se nad „základy“ podnikání – komu prodávám a jak.

Jsem junior v marketingu

Po několika letech studia teorie a částečně i praxe si za výše napsaným stojím a proto Vám dokážu poradit.

Konzultace v marketingu zdarma

Jsem detailista jen v marketingu. Jsem schopný provést analýzu stávající komunikace a navrhnout, co zlepšit, dále provést „domluvený nákup“ služby a sdělit mou spokojenost, cítím se dobře v sestavení marketingového plánu – stanovit cíle, strategii, analýzy konkurence, krátkodobé kroky… Tvořím obsah a baví mě tvorba reklamy.

Pro 3 firmy, které se mi ozvou na:

Ahoj@jakubkoch.cz

Provedu jakoukoli činnost zdarma.


Máte dotaz? Řešíte ve firmě problém? Jste živnostník a chcete poradit s propagací? V diskuzi nemyslíme na zisk, ale na to, abychom Vám pomohli. Pište do komentářů.

Online marketingová poradna, Poradna zdarma, Marketing zdarma, Marketingové fórum, Marketing poradna zdarma.

Jakub
Myšlenky dne

Jakub

Marketing. Affiliate. IT. Kreativita. Případové studie. Lidská produktivita. Osobní rozvoj. Přemýšlení. Plánování. Experimenty.
Jakub
Myšlenky dne

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *