Wow, zpomalte trochu. Úvod do Ebooku

Tuto knihu jsem napsal pro ty, kterým osobní rozvoj už něco říká. Pro ty, kteří jsou více zaměřeni na sebe, pro ty, kteří něco chtějí, ale něco jim v tom brání a tím myslím právě „motivaci“ a „sebedůvěru“. Zejména motivace bude hlavní částí knihy. Je to něco, co zajímá téměř každého a přesto se nám nedostává uspokojivých odpovědí.

Nepíšu k těm, kteří jsou tak nějak se vším spokojeni, nemají nikdy čas,
a minimálně v několika letech si ho na sebe ani nechtějí udělat. Pokud byste takoví byli, pravděpodobně byste teď ani nečetli tyto řádky.

Když jsem tohle dopsal, říkal jsem si, že bych to všechno přeci jen hodil do koše
a nikde nezveřejňoval, a to jenom proto, že výstupem není samozřejmě nic nového pod sluncem.

V téměř každé odborné knize již bylo všechno někdy řečeno, a akorát sami lidé si to různě přebírají podle svého, upravují, recyklují, nevěří tomu, anebo co dělají s nově nabitými informacemi nejčastěji? Nic. A pak jinak podané čtou to stejné znova a znova.

Máte před sebou další z řady knih a očekáváte rychle nějakou podstatnou informaci, kvůli které jste si ji stáhli. Chcete jednu informaci, která Vás někam posune. Ale nezní to už teď trochu podezřele? Jedna informace, jeden článek, jeden tip který mě nastartuje. Říkáte si, že Vám něco chybí, nějaká věc… něco, co jste nikdy nečetli, a co bude natolik přesvědčivé, že to u Vás způsobí obrat.  

Pravděpodobně by už na tomto někdo postavil Business, něco jako třeba The Secret, ale i když i u tohoto šlo z velké části jen o dobře nastavený marketing.

Jak to tedy je, proč nikdo nic takového nevymyslel, nějaký ten návod pro všechny s tím „jak na to“ – jednoduchou odpověď, jak s něčím začít a jak dosáhnout toho, co chceme? 

Obsah slouží taky i jako ukázka toho, že si každý může napsat svou vlastní knihu na téma, které ho zajímá, a hlavně, že díky tomu může přijít na spoustu věcí sám, jen když si na to udělá ČAS. 

Myšlenky dne

Jakub

Marketing. Affiliate. Kreativita. Případové studie. Lidská produktivita. Osobní rozvoj. Plánování. Experimenty na lidech.
Jakub
Myšlenky dne

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *